Виставка-презентація

2018-06-18

Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник відкрив виставку продукції промислових та науково-дослідних підприємств міста Києва. Експонати та експозиції були розміщені за видами діяльності та галузевими напрямами: машинобудування, високотехнологічне  устаткування та обладнання, інформаційні технології, оборонна промисловість, енергоефективність, енергетика, фармацевтика, хімія, будівельні матеріали, транспорт, продукти харчування, легка промисловість та сувенірна продукція, поліграфія, вироби з деревини, екологія, інноваційна інфраструктура.

Директор ДП НДІБК  Геннадій Фаренюк взяв участь у виставці та представив нові наукові розробки інституту з питань енергоефективності.

Захід сприяв активізації ділових та партнерських відносин у міжрегіональному та європейському співробітництві, а перелік країн-партнерів, з якими співробітничатиме бізнес Києва, значно розширився.

За результатами виставки інститут отримав Диплом учасника.

Голова КМДА Микола Поворозник подякував усім за участь у заході та побажав плідної роботи, сил та наполегливості в освоєнні нових ринків збуту, підвищенні рівня конкурентоспроможності своїх товарів, успіху та процвітання.