Науково-практична конференція «Реконструкція житла масових серій: проблеми та шляхи вирішення»

2018-06-18

IMG_1469 оÑ.jpg

Конференція організована Будівельною палатою України за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ та за участі Українського союзу Промисловців і Підприємців, Асоціації міст України та Національної спілки архітекторів.

Основні напрями тематики конференції:

  1. Аналіз проекту Закону України «Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду».
  2. Шляхи і засоби вирішення в Україні гострої соціально-економічної проблеми – модернізації житлового фонду.
  3. Створення сприятливого інвестиційного клімату та роль органів місцевого самоврядування. Розробка відповідних програм.
  4. Зарубіжний досвід модернізації будинків перших масових серій.

З доповіддю «Технічні передумови та нормативно-законодавча  база  термомодернізації будівель масових серій» на конференції виступив директор ДП НДІБК, доктор технічних наук Г.Г.Фаренюк. 

У конференції взяли участь керівники та представники будівельних компаній, інвестиційних та банківських установ, науково-дослідних та проектних інститутів, органів місцевого самоврядування, громадських організацій.

Учасники конференції ухвалили резолюцію, в якій наголошується, зокрема, що   соціальна важливість теми реконструкції застарілого житла з  часом тільки загострюється, а тому підлягає вирішенню на загальнодержавному рівні.

З текстом резолюції  можна ознайомитись тут: Резолюція 

IMG_1462.JPG

IMG_1474.JPG