3-я зустріч ланки молодих учасників fib Ukraine Young Members Group

2019-12-12
Президія fib (Міжнародна федерація бетону) в 2016 році схвалила створення нового структурного підрозділу своєї організації, а саме міжнародної групи молодих учасників fib (International fib Young Members Group). Це група, яка в структурі fib находиться на рівні комітетів (Committee). У неї входять студенти, аспіранти, молоді вчені та інженери віком до 37 років. У структуру самої групи за аналогією з fib входять національні групи молодих учасників (National fib Young Members Group) - представники країн, в яких заснована і функціонує національна група - осередок молодих учасників.
 
fib дотримується вектора, щоб молоді професіонали отримали можливість повністю брати участь в діях організації, переймати досвід і отримувати безцінні знання і поради. Всі члени президії переконані, що члени молодіжного осередку повинні брати участь в засіданнях основних комітетів (fib Committee) і робочих груп (Task Groups) і згодом повноцінно впливати на прийняття рішень і резолюцій в кожному з комітетів.
 
Восени 2018 року в Україні, за підтримки ДП НДІБК, як національної групи Міжнародної Федерації Бетону (fib National Group), був сформований осередок молодих учасників fib (fib Young Members Group of Ukraine). Незважаючи на молодий вік, українська група намагається бути досить активною: вже були проведені декілька Скайп- конференцій, відбулася зустріч у м. Київ учасників групи.
Представники української ланки тісно взаємодіють з міжнародною групою – представляють Україну на міжнародних конференціях fib та ведуть активну роботу щодо розповсюдження інформації про діяльність цієї поважної установи.
 
Всі члени Президії fib покладають великі надії на роботу міжнародної групи, в цілому, і кожної з національних осередків, так як всі розуміють, що майбутнє і розвиток науки можливо тільки завдяки новим підходам, свіжим ідеям, новому баченню, новому поколінню.
 
Проте, для молодих необхідним є міцний фундамент, надійна інформаційна база та неоціненний життєвий і практичний досвід.
 
Зустріч відбулась у конференц-залі архітектурної студії IMLA (м.Одеса) у форматі “Дві години після роботи” – неформальне спілкування за професійними темами.
 
 
изображение_viber_2019-10-25_07-23-46.jpg
 
изображение_viber_2019-10-25_07-23-47.jpg
 
IMG-20191029-WA0003.jpg
 
IMG-20191029-WA0002.jpg